درباره ما


که هستیم؟

درباره ما

سازمانکاو مجموعه ای متشکل از فارغ التحصیلان رشته های مختلف حوزه سازمان و مدیریت و اولین مرکز مشاوره مدیریت مدرن در ایران است که به صورت مجازی-ماژولار اداره می شود. اداره شدن سازمانکاو به صورت مجازی این امکان را به وجود می آورد که در ارائه خدمات به سازمان ها حد و مرزی نداشته باشد.
خدمات سازمانکاو در سه حوزه اصلی آموزشی ، مشاوره ، و عملیات درون سازمانی ارائه می گردد.

خدمات آموزشی

با توجه به اینکه آرمان های سازمانکاو بر ارتقای سطح دانش و تجربه مدیران و سازمان ها به جهت بهبود عملکرد آنها و ارتقای سطح عمومی زندگی در جامعه قرار گرفته است بر آن شدیم مجموعه ای از تجارب، آموزش ها و ایده های حوزه سازمان را در مجله مدیریت که به صورت عام المنفعه می باشد گردآوری نمائیم. بخش مجله مدیریت به عنوان پایگاه دانش مدیریت عمل می نماید و محتوی آموزشی را در قالب مقالات کوتاه و آموزش های چند رسانه ای در اختیار عموم قرار می دهد.
با توجه به اینکه این قسمت از سایت سازمانکاو به صورت عام المنفعه اداره می گردد از علاقمندان دعوت می شود تا مطالب و تجربیات خود را بهسردبیر مجله ایمیل نموده تا از این طریق با نام شما در سایت به اشتراک گذاشته شود.

ارائه آموزش های آنلاین و زنده نیز از برنامه های آتی سازمانکاو است که زمانبندی آنها از طریق صفحه اصلی سایت اطلاع رسانی می گردد.

خدمات مشاوره

بخش مشاوره به همفکری با سازمان ها جهت بهبود فعالیت یا پیاده سازی طرحی خاص می پردازد. با توجه به اینکه تیم مشاوره سازمانکاو متشکل از متخصصین حوزه های مختلف سازمانی از نقاط مختلف ایران است توانایی ارائه خدمات مشاوره در اغلب حوزه های سازمانی و مناطق وجود دارد. همچنین برای اولین بار در سطح کشور خدمات مشاوره مدیریت به صورت مجازی نیز در اختیار سازمان ها قرار خواهد گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه خدمات مراجعه فرمائید.

خدمات عملیاتی

خدمات عملیاتی در سه موضوع اصلی ارائه می گردد، پروژه های درون سازمانی (پروژه های بهبود)، برونسپاری مدیریت، پیاده سازی نرم افزار. بخش پروژه های درون سازمانی متولی اجرای پروژه های بهبود، مدیریت فرآیند، بازمهندسی فرآیند، استقرار سیستم های مدیریتی و استاندارد سازی است. در حالی که واحد برونسپاری مدیریت مسئولیت تمامی فرآیند برونسپاری شده را برعهده میگیرد و به نیابت از سازمان مشتری انجام می دهد. بخش پیاده سازی نرم افزار نیز در زمینه ارائه مشاوره جهت انتخاب نرم افزار سازمانی مناسب، پیاده سازی یا نظارت بر پیاده سازی نرم افزار منتخب و آموزش های مربوطه فعالیت دارد.