سیاست حریم خصوصی


ما که هستیم

ما گروه مشاوره مدیریت سازمانکاو هستیم به نشانی اینترنتی : sazmankav.com

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

 

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده ها ارائه می شود جمع آوری میکنیم. IP های ثبت شده از ابزارهای شناسایی منابع هرزنامه ها هستند.

Gravatar افزونه ای است که برای ایجاد عکس های کاربری از آن استفاده می کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی این افزونه را می توانید از طریق این لینک مطالعه بفرمائید: Gravatar Privacy Policy

رسانه

اگر تصویری را در وبسایت آپلود می کنید، نباید  تصاویر آپلود شده شامل داده های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) باشد. زیرا بازدیدکنندگان وب سایت می توانند  اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت  استخراج کنند.

فرم‌های تماس

در صورتی که از طریق فرم های موجود در سایت قصد ارتباط با ما را دارید آگاهی داشته باشید که محتوایی که توسط شما در فرم ها تکمیل می شود صرفاً به مسئول مربوطه هر بخش انتقال می یابد و در محل امنی بایگانی می گردد.

اطلاعات مربوط به موقعیت های شغلی صرفا در اختیار مدیر توسعه منابع انسانی قرار میگیرد.

کلیه اطلاعاتی که در فرم ها ثبت میشوند حداکثر تا یک ماه از پایگاه داده سایت حذف می گردند.

کوکی‌ها

اگر نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، نام، آدرس ایمیل و وب سایت در کوکی ها به صورت OPT-IN ذخیره می شود. این کار برای راحتی شما می باشد، تا در مراجعه مجدد شما جهت ثبت نظر، تسهیل صورت پذیرد و اطلاعات را مجدد وارد ننمایید. این کوکی ها یک سال معتبر خواهند بود.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می شوید، ما کوکی موقتی را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی ها را قبول می کند تنظیم می کنیم. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما بسته می شود از بین میرود.

تعدادی کوکی هم از افرادی که وارد سایت می شوند، برای ذخیره سازی اطلاعات ورود و ذخیره شخصی سازی های انجام شده در صفحه کاربری، به کار گرفته می شوند. اعتبار کوکی های ورود به سیستم برای دو روز و کوکی های گزینه های صفحه کاربری تا یکسال می باشند. اگر شما هنگام ورود گزینه “مرا به خاطر بسپار” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است و بعد از یک روز منقضی می شود.

محتوای منتقل شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای منتقل شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. قوانین نحوه برخورد با اینگونه محتوی دقیقا همانند دیدن و ورود به سایتی دیگر می باشد.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی مضاعف برای شخص ثالث  داشته باشند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای منتقل شده می گردد، حتی اگر حساب کاربری در آن سایت داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعت شما را با چه کسی به اشتراک می گذاریم

اطلاعات افرادی که سوابق کاری خود را در سایت ثبت نموده اند در صورت انتخاب برای پروژه در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

چه مدت اطلاعات شما را نگهداری می کنیم

اگر نظری در سایت قرار دهید، نظر و فراداده آن به طور نامحدود نگهداری می شوند. دلیل این کار آن است که به جای اینکه نظرات در انتظار تایید مدیر باشند، بتوانیم نظرات آتی را با سهولت پیگیری و تایید کنیم.

همچنین ما اطلاعات شخصی کاربرانی که در این وب سایت ثبت نام کرده اند و مشخصات کاربری آنها ارائه شده است   را ذخیره می کنیم. همه کاربران می توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز نام کاربری ) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید می توانید درخواست حذف اطلاعات خود را به مدیریت بدهید، ما کلیه اطلاعات شما را به جز مواردی که به جهت مسائل حقوقی یا اداری ذخیره خواهند شد حذف خواهیم کرد.

کجا داده‌های شما را ارسال می کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکنندگان ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه بررسی شود.

سایر اطلاعات

کلیه افرادی که به عوان نویسنده یا ویراستار در سایت مشغول به فعالیت هستند می بایست توجه نمایند که مطالبی که در سایت منتشر می نمایند مربوط به شخص خودشان بوده و برگرفته از متن، سند یا کتابی که تحت قوانین حمایت از مالکیت معنوی هستند نباشد. در صورت انتشار مطلب بدون بررسی کافی مسئولیت های قانونی بر عهده فرد ارسال کننده مطلب می باشد و سازمانکاو در این رابطه مسئولیتی نمی پذیرد.

کلیه حقوق مطالب مندرج در این سایت مربوط به نشان تجاری ثبت شده “سازمانکاو “بوده و هر گونه کپی برداری و استفاده از مطالب سایت بدون هماهنگی با سردبیر منجر به پیگرد قانونی خواهد شد. استناد و ارجاع به مطالب وبسایت بلامانع است.